Działalność klubu

 Twoje dziecko lubi biegać, skakać? Jest w ciągłym ruchujako rodzic chcesz rozwinąć jego naturalny potencjał, zapewnić wszechstronny rozwój sprawnościowy? Nasz klub Atak Agrykola idealnie wpisuje się w Wasze potrzeby.

Jesteśmy licencjonowanym klubem lekkoatletycznym. Prowadzimy treningi dla dzieci i młodzieży. Na naszych zajęciach dzieci mają możliwość doświadczać różnych konkurencji lekkoatletycznych, takich jak sprint, biegi przez płotki, biegi wytrzymałościowe, rzuty, skok w dal i skok wzwyż. Lekkoatletyka to królowa sportu i każdy znajdzie coś dla siebie.

Zastanawiasz się, czy Twoje dziecko sobie poradzi? Oczywiście, że tak !

Prowadzimy kilka grup o różnym poziomie zaawansowania. Zajmujemy się szkoleniem początkowym, jak również ukierunkowanym, co oznacza, że może do nas dołączyć każdy, kto ukończył 7 lat.  Zapewniamy profesjonalną opiekę trenerską oraz zajęcia sportowe na najwyższym poziomie. Nasi trenerzy z dużym zaangażowaniem prowadzą każdy trening. Organizujemy obozy sportowe, wyjeżdżamy na zgrupowania letnie i zimowe. Bierzemy udział we współzawodnictwie sportowym. Uczymy dzieci nie tylko jak zwyciężać, ale jak czuć się zwycięzcą.

Klub Atak Agrykola to najlepsze miejsce dla Twojego dziecka. Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy do zakładki kontakt.